A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги"
Радомишльської міської ради

Досягнення сільської медицини

Дата: 30.06.2019 19:55
Кількість переглядів: 62

14 листопада 2017 року Верховна рада прийняла закон №7117 «про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, якій покликаний вирішити проблему з критичним станом первинної медичної допомоги у сільській місцевості, яка не вирішувалась десятиліттями.

Зробити цю медичну послугу якісною, розвернути її до сільських мешканців. Основна ціль закону – забезпечити якісну диспансеризацію у сільській місцевості, вчасне виявлення захворювань, системний нагляд за певними групами хворих, проведення профілактичних та оздоровчих закладів.

З порозумінням та дбайливо поставилась до цього Кочерівська сільська рада, в особі Слюсаренко Катерина Іванівна, яка допомогла придбати для роботи в амбулаторії сімейному лікарю Рожко О.О. необхідне сучасне обладнання, яке дозволить покращити діагностику захворювань, а також шляхом відео зв’язку проводити консультації пацієнтів.

А саме, було придбано: електрокардіограф, спірометр, центрифуга, отоофтальмоскоп, біохімічний, гематологічний аналізатори і аналізатор сечі, коагулометр, дефібрилятор, глюкометр, монітор добового вимірювання а.т., холтер-екг, комп’ютерна техніка.

Було проведено комплексний ремонт приміщення, встановлено охоронну сигналізацію та відео спостереження. Для вчасного прибуття до пацієнта та надання невідкладної медичної допомоги було придбано автомобіль. За таку зворушливу турботу вдячні не тільки медичні працівники амбулаторії, а й пацієнти.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора