A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги"
Радомишльської міської ради

Новини

ПАЦІЄНТОРІЄНТОВАНА ПЕРВИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У РАДОМИШЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ: РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЄКТУ (ЧАСТИНА ІІ)

Ми могли не починати, але не могли не почати. Бо колектив КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Радомишльської міської ради (КНП «Центр ПМСД») мав і має бажання та готовність змінюватися на користь пацієнтів. І, звісно, основою успішної адаптації системи управління якістю (СУЯ) закладу до філософії «клієнт у центрі», є наша команда – люди, які вмотивовані вдосконалюватись особисто та підтримувати колег у цей переломний період.

10:31 29.09.2023

ПАЦІЄНТОРІЄНТОВАНА ПЕРВИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У РАДОМИШЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ: РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЄКТУ (ЧАСТИНА І)

Адекватна якість медичних послуг є необхідною умовою досягнення цілей КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Радомишльської міської ради (КНП «Центр ПМСД»), що пов’язані зі здоров’ям мешканців громади і здатністю відповідним чином реагувати на потреби пацієнтів та їхніх сімей.

11:17 22.09.2023

ПАЦІЄНТОРІЄНТОВАНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У РАДОМИШЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ: СИСТЕМНІ ЗМІНИ РОЗПОЧАЛИ

Колектив КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Радомишльської міської ради (КНП «Центр ПМСД») працює над втіленням якісних пацієнторієнтованих змін у закладі. Ці зміни спрямовані на всебічне поліпшення сфери надання послуг нашим пацієнтам, мешканцям Радомишльської громади.

15:05 02.06.2023

Визначення попиту на послуги первинної медичної допомоги в Радомишльській громаді

        Будемо вдячні, якщо ви виділите 2 хвилини часу, щоб відповісти на кілька питань щодо попиту на послуги первинної допомоги в КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Радомишльської міської ради. Ваші відповіді допоможуть нам розширити і покращити якість надання послуг первинної медичної допомоги в нашій громаді.

11:12 11.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора